Відкритий Чемпіонат Київської області з художньої гімнастики

Дата: 24.05.2021 12:48

Фото без опису23 травня в м. Біла Церква проходив відкритий Чемпіонат Київської області з художньої гімнастики серед гімнасток 2006- 2012 р.н.

Загальна кількість учасниць 160 осіб. Серед них вихованки відділення художньої гімнастики Яготинської ДЮСШ разом зі своїми тренерами.

Команду Ірини Величко представляли – Анна Маршевська, Софія Бондаренко, Катерина Гвоздик, Вікторія Мороз, Яна Бяловецька, Богдана Обиюх.

Команду Жанни Черненко представляли старші гімнастки: Єлизавета Шулла, Меланія Середюк, Дарія Бондаренко та Анастасія Полікарпова.

За підсумками змагань Ліза Шулла (тренер Ж.Черненко) здобула друге місце, а Софія Бондаренко, Катерина Гвоздик, Вікторія Мороз, Яна Бяловецька (тренер І.Величко) набрали достатню суму балів для  присвоєння звання кандидата в майстри спорту.

Варто відмітити, що наймолодша учасниця – Анна Маршевська та найстарша учасниця – Богдана Обиюх, змагалися поза конкурсом. В підсумку Анна посіла І місце, а Богдана – ІІ, що дозволило їй підтвердити звання кандидата в майстри спорту.

За інформацією сектору молоді та спорту апарату Яготинської міської ради