Щотижнева апаратна нарада

Дата: 24.05.2021 09:21

Фото без опису24 травня під головуванням заступника міського голови Сергія Овчаренка відбулася апаратна нарада з начальниками комунальних підприємств Яготинської міської ради.

Начальник КП «Міськсвітло» Володимир Білаш надав інформацію що продовжено роботи по облаштуванню вуличного освітлення на Алеї відпочинку поблизу стадіону «Колос». Працівниками підприємства виконуються роботи по прокладанню електрокабелю та будівництву фундаментів для паркових ліхтарів та поточні ремонти ліхтарів із заміною ламп згідно заявок громадян.

Працівниками КП «Яготинське ВУ ВКГ» що виконуються роботи по заміні лічильників у споживачів юридичних осіб, підключенню нових абонентів, ліквідовано 15 поривів згідно звернень громадян.

Начальник СКП «Ритуал» Яготинської міської ради Микола Басанець повідомив, що працівники прибирали та вивозили сміття від територій кладовищ.

Працівниками КП «Яготинська ЖЕК» проведено планові ремонти, щоденно виконується прибирання під’їздів та прибудинкових територій багатоквартирних будинків.

Директор стадіону «Колос» Віталій Сапронайтіс проінформував, що проведено футбольні матчі, а також тренування відповідно до затверджених графіків. Також проводиться прибирання трибун та обкіс території.

Працівники КП «Комунальник» протягом тижня виконали роботи по встановленню огорожі на території гуртожитку біля ТДВ "Яготинське ХПП", щоденне прибирання вулиць міста, скошування порослі трави, благоустрій території міста.

Начальник КПТМ «Яготинтепломережа» Олег Форостяний зауважив, що протягом тижня проводилися роботи по підготовці котелень до опалювального сезону та роботи по благоустрою прилеглих територий.

За результатами наради заступник міського голови надав ряд рекомендацій та доручень керівникам комунальних підприємств міської ради.