Інформаційна зустріч в межах проєкту «СпільноФонд» від Благодійного фонду "МХП-Громаді"

Дата: 26.05.2021 09:47

Фото без опису25 травня у малому залі засідань міської ради відбулася інформаційна зустріч в межах проєкту для територіальних громад Київщини «СпільноФонд».

Проєкт Партнерства «СпільноФонд» представила старший менеджер із соціальних проєктів Благодійного фонду "МХП-Громаді" Юлія Дробот, яка надала детальну інформацію про кожен етап проєкту та навела приклади сучасних і успішних практик.

Проєкт націлений продемонструвати на практиці, що співпраця і спільне вирішення нагальних чи розвиткових потреб громади може дати поштовх до розвитку територіальних громад і створити платформу взаємодії. Ідеї, які згодом стануть проектами, будуть додатковово  дофінансовані від благодійного фонду “МХП-Громаді”. Так, проектом передбачено фінансування 40 на 60, де 40% бюджету проекту профінансує благодійний фонд “МХП”, а 60% – сама громада.