Контроль за дотриманням торгівлі визначених місць на території міста

Дата: 28.05.2021 15:59

Фото без описуЗ метою посилення контролю за недопущенням торгівлі в неустановлених місцях та  дотримання протиепідемічних заходів на період встановленого карантину, працівниками сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради 28.05.2021 проведено об’їзд визначених місць по вул. Короленка (поблизу території Яготинського ринку № 2 Київської регіональної спілки споживчої кооперації; вул. Вокзальна (поблизу торгівельного майданчику для здійснення торгівлі продовольчими товарами); вул. Незалежності,100-а (поблизу приміщення ТОВ «АТБ-Маркет») для здійснення торгівлі  розсадою рослин, квітів на період весняно-польових робіт на території м. Яготина.

Під час проведення об’їздів  вживаються заходи з ліквідації стихійної торгівлі у невстановлених місцях та проводиться попереджувальна та роз’яснювальна робота щодо здійснення торгівлі у визначених місцях на території  міста.

За інформацією сектору торгівлі, підтримки

підприємництва та реклами апарату міської ради