Фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе»

Дата: 01.06.2021 10:42

Фото без описуЩороку, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Свято, яке одразу наштовхує на думки про сімейні цінності, про радість і надію на щасливе майбутнє.

На передодні цього прекрасного свята, з 24 травня по 30 травня 2021, в Київській області за сприянням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна проведено щорічний обласний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе».

Учасники фестивалю - діти з інвалідністю від 6 до 17 років. Представники усіх регіонів Київської області – лауреати районних та міських фестивалів. Діти продемонстрували не просто свої таланти, а бадьорість духу, безмежність людських можливостей та міцну силу волі. Від Яготинської громади, згідно розподілу, участь у фестивалі взяли двоє діток.

Мета фестивалю полягала у сприянні самовизначення, самореалізації та успішній інтеграції дітей з особливими потребами у суспільство, привертанні уваги громадськості до їх проблем.

Фестиваль дав можливість дітям винести на широкий загал свою творчість, свої ідеї, свою віру у себе та власні сили!

За інформацією служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради