Контроль за дотриманням торгівлі визначених місць на території міста

Дата: 04.06.2021 11:45

Фото без описуЗ метою посилення контролю за недопущенням торгівлі в неустановлених місцях та  дотримання протиепідемічних заходів на період встановленого карантину, що відповідає «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки на території Київської області з 01.05.2021 по 30.06.2021, працівниками сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради упродовж  тижня з 31.05.2021 по 04.06.2021 проведено об’їзд визначених місць:

по  вул. Короленка (поблизу території Яготинського ринку № 2 Київської регіональної спілки споживчої кооперації;

вул. Вокзальна (поблизу торгівельного майданчику для здійснення торгівлі продовольчими товарами);

вул. Незалежності,100-а (поблизу приміщення ТОВ «АТБ-Маркет») для здійснення торгівлі  розсадою рослин, квітів на період весняно-польових робіт на території м. Яготина.

Під час проведення об’їздів  вживаються заходи з ліквідації стихійної торгівлі у невстановлених місцях та проводиться попереджувальна та роз’яснювальна робота щодо здійснення торгівлі у визначених місцях на території  міста.

За інформацією сектору торгівлі, підтримки

підприємництва та реклами апарату міської ради