Нарада з питань підготовки до нового опалювального сезону

Дата: 04.06.2021 19:27

Фото без опису4 червня в приміщенні Бориспільської районної державної адміністрації відбулась онлайн-нарада заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської з представниками районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та керівниками теплопостачальних підприємств.

Від Яготинської міської ради в онлайн-нараді взяли участь заступник міського голови Сергій Овчаренко та директор КПТМ «Яготинтепломережа» Олег Форостяний.

В рамках наради було розглянуто ряд питань, що стосувалися укладення договорів на постачання природного газу підприємствами теплопостачання в умовах запровадження ринку природного газу; законодавчих змін у сфері надання комунальних послуг та формування тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води; виконання вимог Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води від 09.02.2021 щодо визначення обсягів різниці в цінах природного газу, що підлягає відшкодуванню.