Шановні працівники водного господарства!

Дата: 06.06.2021 08:01

Фото без описуВітаючи вас із професійним святом, не можу не зазначити, що всі жителі Яготинської міської територіальної громади щодня відчувають результати вашої праці, споживаючи воду.

Кожна галузь економіки потребує надійного водопостачання та належного функціонування водогосподарських об’єктів. Ваша робота є життєво необхідною для забезпечення населення високоякісною питною водою і для живлення вологою української ниви заради високих та щедрих врожаїв, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно і усім нам треба пам'ятати про те, що ресурси води не безмежні, і наше здоров'я та життя безпосередньо залежать від її кількості та якості.

У день професійного свята хочу подякувати за повсякденну працю та щоденну самовіддачу. Бажаю вам невичерпної енергії, професійного зростання, здоров’я та миру, а також нових успіхів і надбань у почесній і відповідальній справі, щастя і добробуту вам і вашим родинам.

Яготинський міський голова                     Наталія ДЗЮБА