Щотижнева апаратна нарада

Дата: 07.06.2021 13:30

Фото без опису07 червня під головуванням виконувача обов’язків міського голови Олександра Кудрявського відбулася апаратна нарада з начальниками комунальних підприємств Яготинської міської ради щодо підведення підсумків роботи за травень 2021 року.

Начальник КП «Міськсвітло» Володимир Білаш доповів, що протягом травня працівниками комунального підприємства проводилась робота по облаштуванню вуличного освітлення в населених пунктах громади. Зокрема в с. Ничипорівка облаштовано 200 м вуличного освітлення та встановлено 5 ліхтарів, с. Панфили 250 м – 6 ліхтарів, с. Черняхівка 100 м – 2 ліхтарі, с. Жоравка 200 м – 3 ліхтарі. Проведено ремонт шафи обліку та управління із заміною електролічильника в с.Лозовий Яр. Продовжено роботи по облаштуванню вуличного освітлення на Алеї відпочинку поблизу стадіону «Колос».

Працівниками КП «Яготинське ВУ ВКГ»  виконувались роботи по заміні лічильників у споживачів (31 шт.), встановлено нових лічильників (10шт.), підключено нових абонентів (6). Проведено прочистку та промивку каналізаційних мереж по вул. Незалежності, 150, 20, 89, 16, 52, 50, 18, 22, 22, 89, 22, 16, 18; вул. Каштанова Алея, 1, 1, 2, 7, 1, 2, 2; вул. Київська, 87; вул. Шевченка, 237, 239; вул. Садова, 8, 14, 8; вул. Довженка, 1А, 12, 13, 14; вул. Говорова, 27, 27, 29; вул. Леонтовича, 7; вул. Черняхівського, 3; вул. Винниченка, 19; вул. Ветеранів, 7.

Робота СКП «Ритуал» Яготинської міської ради  була спрямована на прибирання та вивіз сміття з 13 кладовищ м. Яготина. Проводились роботи по видаленню дерев, чагарників та порослі, обкошування територій на 5 кладовищах міста та 9 кладовищах населених пунктів громади. Також надавались послуги з поховання.

Керівник Комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» Олександр Білаш доповів, що протягом травня до підприємства надійшла 101 заявка від співвласників квартир з питань відновлення електропостачання, прочистки каналізаційних систем і тд. Крім того, проводилось прибирання під’їздів та прибудинкових територій багатоквартирних будинків, ремонт ліфтів по вул. Незалежності, 22, 130, Винниченка 19, ремонт покрівлі багатоквартирних будинків по вул. Говорова 27, Шевченка 255, поточний ремонт водопроводів, прочистка каналізаційних систем, частковий ремонт внутрішньо-будинкових мереж електропостачання по вул. Ветеранів 7, Довженка 8, Каштанова алея    2,  Незалежності    16, 18, 32, 40,  130, Шевченка 243, 255.

Керівник КП «Комунальник» Андрій Стріха зазначив, що протягом травня працівниками підприємства виконувались роботи по скошуванню порослі трави, видаленню аварійних дерев, вивозу ТПВ. З жителями старостатів проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо заключення договорів на вивіз твердих побутових відходів. Окрім того, проводились роботи благоустрою клумб та прибирання піску під бордюрами на території міста. Проведено ремонт лавочок у Ландшафтному парку ім. К. Розумовського та нанесено дорожню розмітку (пішохідні переходи) по пров. Довженка.

Начальник КПТМ «Яготинтепломережа» Олег Форостяний зазначив, що наразі проводяться роботи по підготовці котелень до опалювального сезону 2021/2022 року та роботи по благоустрою прилеглих територий. Проведено прибирання та обкошування територій котелень і адмінприміщення, поточний ремонт на котельнях по вул. Незалежності, 87-В, Шевченка, 249, Каштанова Алея, 5, завершено роботи в їдальні Яготинського навчально-виховного комплексу «СШ-ЗШ І-ІІІ ступенів №3» Яготинської міської ради по монтажу та підключенню електрообладнання.

Директор стадіону «Колос» Віталій Сапронайтіс проінформував, що протягом травня проводились футбольні матчі, а також тренування відповідно до затверджених графіків. Постійно проводяться роботи з обкошування  стадіону «Колос» та стадіону «Колос 2» (тридцятиріччя).

За результатами наради виконувач обов’язків міського голови Олександр Кудрявський надав ряд рекомендацій та доручень керівникам комунальних підприємств міської ради. Зокрема, заступнику міського голови Сергію Овчаренку надано доручення вивчити питання руху вантажного транспорту по вул. Філатова.