Засідання постійної комісії Яготинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, духовності, освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань

Дата: 08.06.2021 11:57

Фото без опису8 червня 2021 року, під керівництвом голови постійної комісії Валерія Чорноштана відбулося засідання постійної комісії Яготинської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, духовності, освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань.

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Володимир Гончар, заступник міського голови Олена Федина та представники структурних підрозділів міської ради.

Під час засідання депутати розглянули проєкти рішень, які будуть винесені на позачергову десяту сесію міської ради, зокрема обговорили і підтримали низку питань:

1. Про надання згоди на оголошення аукціонів на продовження договорів оренди об’єктів, які знаходяться на балансі відділу освіти Яготинської міської ради та затвердження умов їх оренди.

2. Про продовження договорів оренди об’єктів комунальної власності, які знаходяться на балансі відділу освіти Яготинської міської ради без проведення аукціону.

3. Про погодження Комунальному некомерційному підприємству Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня» продовження договору оренди нежитлових приміщень за результатами проведення аукціону.

4. Про погодження Комунальному некомерційному підприємству Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня» продовження договору оренди нежитлових приміщень без проведення аукціону.

5. Про надання дозволу на списання комунального майна з балансу Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня».

В результаті обговорення питань порядку денного депутатами прийняті відповідні висновки та рекомендації.