Звіт про роботу КП "Міськсвітло" за травень 2021 року

Дата: 08.06.2021 14:29

Фото без описуКомунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про виконані роботи за травень 2021 року.

№.з.п.

Вид  діяльності

1

Поточний ремонт ліхтарів із заміною ламп по селах Яготинської ТГ згідно заявок і графіку.

2 Ремонт вуличного освітлнення згідно заявок громадян по м.Яготин

3

Зняття показників електролічильників,технічний огляд і ремонт шкафів управління

4

Облаштування вуличного освітлення по провулку Яблуневий в м.Яготині протяжністю 150м, із встановленням  ліхтарів - 3 шт.

5

Облаштування вуличного освітлення в с. Панфили, протяжністю 250 м., із встановленням ліхтарів - 6 шт.

6

Облаштування вуличного освітлення в с.Ничипорівка, протяжністю 200 м.із встановленням ліхтарів - 5 шт.

7

Облаштування вуличного освітлення в с. Черняхівка, протяжністю 100 м., із встановленням ліхтарів - 2 шт.

8

Облаштування вуличного освітлення в с. Жоравка, протяжністю 200 м., із встановленням ліхтарів - 3 шт.

9

Прокладення електроліній на «Стадіонній  Алеї».

10

Встановлення нового паркану на території «Міськсвітло», облаштування стоянки для автомобілів

11

Ремонт шафи обліку та управління із заміною електролічильника в с. Лозовий Яр