Вшанування 60-річниці з дня смерті народної художниці України Катерини Білокур

Дата: 09.06.2021 11:23

Фото без опису9 червня 2021 року на Батьківщині народної художниці України Катерини Білокур у селі Богданівка відбулося традиційне вшанування пам’яті відомої мисткині.  На чолі зі старостою Юрієм Борисенком жителі села та гості з міста Яготина поклали квіти на могилу та провели мітинг-реквієм до 60-річчя з дня її смерті.

З 2012 року щорічно 9 червня, або в найближчі вихідні дні, в селі Богданівка проводився Всеукраїнський сільський фестиваль народної творчості «Катеринина пісня», присвячений пам'яті художниці. На жаль, цього року свято пісні не відбудеться, але працівники Богданівського сільського будинку культури Л.Моляр та Н.Слабковська підготували відеофільм «Катерино Василівно – Пісне наша українська – Вашій Пам’яті вклоняємося!», присвячений спогадам про  минулі фестивалі.

Інформує староста Богданівського старостинського округу Юрій Борисенко