Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

Дата: 21.05.2021 14:58

На виконання вимог ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Яготинської міської територіальної громади Бориспільського району Київської області» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

•  поштою за адресою: 07700, Київська область, Бориспільський район,         м. Яготин, вул. Незалежності, 110, відділ житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Яготинської міської ради;
  • електронною поштою за адресою – yagotingkx@ukr.net

Проєкт рішення "Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Яготинської міської територіальної громади Бориспільського району Київської області"

Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Яготинської міської територіальної громади Бориспільського району Київської області

Додаток до Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Яготинської міської територіальної громади Бориспільського району Київської області