Шановні громадяни!

Дата: 30.06.2021 09:32

Фото без описуЯготинська міська рада повідомляє, що з 01 липня 2021 року розпочнеться видача талонів для пільгового проїзду у міському маршрутному автотранспорті загального користування м. Яготина на ІІІ квартал поточного року особам, які мають право на безкоштовний проїзд відповідно до законодавства України, та пенсіонерам за віком, які зареєстровані в м. Яготині, с. Червоне Заріччя та с. Соколівшина.

Талони видаватимуться щоденно, окрім вихідних та святкових днів, з 08.30 до 16.00, впродовж кварталу (липень, серпень, вересень) за адресою: вул. Шевченка, 204 (приміщення Яготинської ЖЕК).

НАГАДУЄМО, що з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID-19, громадяни повинні дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів: засоби індивідуального захисту та дотримуватись дозволеної безпечної дистанції

За отриманням талонів громадяни, що мають право на безкоштовний проїзд, звертаються особисто.

Для перевірки персональних даних при собі мати оригінали документів:

• паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • посвідчення, яке надає право на пільговий проїзд у міському громадському транспорті.

Інформує відділ ЖКГ, транспорту

та благоустрою апарату міської ради