Позапланова перевірка

Дата: 19.07.2021 10:14

16 липня 2021 року інспекторський склад Бориспільського районного управління провів позапланову перевірку Яготинського ІРЦ, в м. Яготин, Яготинської міської територіальної громади.

В закладі рятувальниками було перевірено стан виконання припису який видавався на усунення порушень, а саме: вогнезахисне оброблення дерев'яних конструкцій даху будівлі, справність захисту будівлі від прямих попадань блискавки та вторинних її проявів, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, справність електромережі, а також документацію яка регламентує безпечну діяльність навчальних закладів.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

З працівниками були проведені інструктажі на протипожежну тематику та вручені листівки з пожежної безпеки.