Пропозиції до маршруту та графіку руху на приміських та міських автобусних маршрутах

Дата: 21.07.2021 15:07

Фото без описуЯготинська міська рада має намір провести конкур на визначення автомобільного перевізника на приміських та міських автобусних маршрутах загального користування місцевого значення, як організатор зазначених перевезень.

У зв’язку з цим, просимо жителів міста Яготин та Яготинської територіальної громади, вносити пропозиції щодо маршруту та графіку руху на приміських та міських автобусних перевезеннях, на електронну адресу відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою апарату Яготинської міської ради yagotingkx@ukr.net або поштою вул. Незалежності, 110, м. Яготин, Бориспільського р-ну Київської обл. каб. № 113.

Ваші пропозиції допоможуть у розробці паспортів автобусних маршрутів, де зазначається маршрут по якому курсує автобус, та графік руху транспорту відповідно якого автобуси перевозитимуть пасажирів після укладення договорів з перевізниками-переможцями, для забезпечення якісного, зручного та вчасного підвезення населення.