Відбулося засідання сесії Яготинської міської ради VIII скликання

Дата: 22.07.2021 16:27

22 липня відбулося засідання позачергової 13 сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби.

У сесії взяли участь: керівник КП "Яготинська ЖЕК" О. Білаш, керівний склад апарату та виконавчих органів Яготинської міської ради, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

На початку засідання сесії депутати вирішили внести зміни до рішення Яготинської міської ради від 24.12.2020 № 60-03-VIII «Про бюджет Яготинської міської територіальної громади на 2021 рік» та до Положення про старост, затвердженого рішенням сесії Яготинської міської ради від 26.11.2020  №  15-01-VIIІ «Про затвердження Положення про старост».

Надалі депутати надали дозвіл на виготовлення гербових номерних печаток виконавчого комітету Яготинської міської ради та штампів старостам Лемешівського, Панфильського, Супоївського, Червонівського, Черняхівського старостинських округів Яготинської міської ради.

Також прийняли рішення про створення органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Яготинської міської ради та затвердити персональний склад і Положення про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Яготинської міської ради.

У ході голосування були прийняті рішення про пониження ступеня та зміни найменування Черняхівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської міської ради на Черняхівська гімназія Яготинської міської ради, списання матеріальних цінностей ОЗО «Яготинський НВК «СШ-ЗОШ  І-ІІІ ст. №2» відповідно до актів інвентаризації об’єктів державної власності і створення на базі Яготинської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 1 Яготинської міської ради, змінивши найменування, а саме Опорний заклад освіти Яготинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 1 Яготинської міської ради.

Під час розгляду питань порядку денного внесено зміни до додатку 1, затвердженого рішенням Яготинської міської ради від 27 травня 2021 року № 669-09-VIII «Про затвердження складу комісії Яготинської міської ради з розгляду земельних спорів», до додатку 2, затвердженого рішенням Яготинської міської ради від 24 червня 2021 року № 1323-11-VIII «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності».

Надалі депутати утворили Тимчасову контрольну комісію з питань вивчення правових засад господарської діяльності юридичних та фізичних осіб на території Яготинської міської територіальної громади, затвердили персональний склад Комісії і визначили термін роботи до моменту завершення роботи Яготинської міської ради VIII скликання.

Традиційно було розглянуто ряд земельних питань та прийняті відповідні рішення.

У подальшій роботі сесії міської ради депутати проголосували про надання дозволу на використання кредитного ліміту комунальному підприємству Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» та погодили Комунальному некомерційному підприємству Яготинської міської ради «Яготинський центр медико-санітарної допомоги» передачу в оренду без проведення аукціону майна частини приміщення АЗПСМ, площею 1,0 м2, що знаходиться за адресою: с. Капустинці, вул. Столбова, 5.

Далі депутати внесли зміни до додатку 2 рішення сесії Яготинської міської ради від 25.02.2021 № 213-06-VІІІ «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Яготинської міської територіальної громади на 2021 рік (зі змінами) в новій редакції», а саме Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах та учасникам антитерористичної операції на Сході України та Об’єднаних сил (ООС) доповнити Розділом 5. «Порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок пожежі, стихійного лиха чи надзвичайних ситуацій»:

• «5.1. Попередній розгляд питання про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок пожежі, стихійного лиха чи надзвичайних ситуацій розглядається на засіданні Комісії.
  • 5.2. Документи, які необхідно подати для розгляду питання про виділення одноразової матеріальної допомоги:

особиста заява, або заява від члена сім’ї, в якій вказується прізвище, ім’я, по-батькові заявника, його адреса, телефон, короткий опис подій що відбулися, попереднє зазначення видів та масштабів збитків;

копія паспорта або іншого документу, що посвідчує особу;

копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);

довідка з банку про відкриття особового рахунку, на який будуть перераховані кошти;

акт обстеження наслідків пожежі, стихійного лиха чи надзвичайної ситуації, складений комісією міської ради або обслуговуючою компанією (підприємством), що здійснює обслуговування будівлі/споруди;

копія акту, який підтверджує наслідки пожежі, стихійного лиха чи надзвичайних ситуацій;

інші документи, які підтверджують необхідність звернення для отримання матеріальної допомоги.

• 5.3. Сума одноразової матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків, заподіяних пожежею чи стихійним лихом – визначається на засіданні Комісії, виходячи з розміру збитків заподіяних пожежею чи стихійним лихом, що підтверджується документально».

Наостанок обранці погодили призначення на посаду директора Яготинського інклюзивно-ресурсного центру Яготинської міської ради Трішину Вікторію Миколаївну, як таку, що є переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади.