Увага!!! Благодійний ярмарок

Дата: 23.07.2021 14:28

Про благодійність та добрі вчинки не прийнято повідомляти, але їх вияв не потрібно і замовчувати бо кожен з нас виявляючи свою доброту та толерантність закликає всіх бути небайдужими.

Яготинська міська рада звертається до всіх небайдужих мешканців, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, об’єднань громадян, релігійних конфесій  та підприємців міста взяти участь у акції (благодійна ярмарка), яка відбудеться 24 липня 2021 року біля алеї «Закоханих» по вул. Незалежності в м. Яготині.

Мета акції – збір коштів для придбання дороговартісних ліків на лікування дитини – Кудрявського Єгора Руслановича.

Благодійна ярмарка передбачає: продаж  виробів ручної роботи, реалізація сувенірної продукції, повітряних кульок, дитячих іграшок, мильних бульбашок, солодощів з індивідуальним пакуванням, проведення цікавих майстер-класів, флешмобів.

Просимо всіх небайдужих долучитися та прийняти участь у цій акції і поділитися частинкою тепла, адже найменша ваша допомога є вкрай необхідною!

Завчасно дякуємо всім небайдужим, які долучаться до цієї акції.

За інформацією сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату міської ради