Ямковий ремонт дорожнього покриття вулиць

Дата: 28.07.2021 08:49
Кількість переглядів: 690

Фото без описуЯготинська міська рада продовжує проводити ряд заходів з благоустрою вулично-дорожньої мережі на території Яготинської  міської територіальної громади, зокрема ремонт вулиць, які знаходяться в комунальній власності громади.

Наразі  в м. Яготині, задля безпеки руху міських автобусів, підрядною організацією ТОВ «Агрошляхбуд» спільно з ТОВ «СПЕЦ КОМПЛЕКТ  ПОСТАЧ» проводяться роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття вулиці Дмитрівська, по якій здійснюється регулярне перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом №11.

Підрядна організація використовує сучасні технології проведення ямкового ремонту, а саме струменевий метод, який зарекомендував себе як найбільш економічний та ефективний серед усіх інших методів ямкового ремонту.

Надалі заплановано ще ряд заходів з проведення ямкового ремонту вулиць комунальної власності.



« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних