Найкраще - дітям: дитячому будинку сімейного типу родини Роговець вручили ноутбуки

Дата: 13.09.2021 15:32

Фото без описуВ рамках реалізації Яготинської міської комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей “Щаслива родина - успішна країна” затвердженої рішенням сесії від 08 липня 2021 року №1336-12-VІІІ в якій одним із напрямків є забезпечення конституційних прав і законних інтересів дітей, заступником міського голови Оленою Фединою та директором центру соціальних служб Яготнської міської ради Тетяною Яринич було вручено ноутбуки дитячому будинку сімейного типу родини Роговець.

Хай діти навчаються із задоволенням!

Дана програма працюватиме і надалі на території Яготинської громади, для забезпечення конституційних прав і законних інтересів дітей.