Міський голова провела особистий прийом громадян
15 вересня, Яготинський міський голова Наталія Дзюба провела особистий прийом громадян.
Під час прийому, до очільниці громади, звернулось 10 громадян за вирішенням проблемних питань, що їх турбують. Здебільшого громадян хвилювали питання житлово-комунальної галузі – ремонт доріг, відновлення газопостачання, благоустрій. Окрім того піднімались питання працевлаштування, отримання субсидій та земельні питання.
По всіх питаннях міський голова надала роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства та відповідні доручення керівникам комунальних підприємств та відділів міської ради щодо швидкого вирішення проблем жителів громади.
Нагадуємо, що особистий прийом міського голови проводиться щосереди з 09.00 до 12.00. Усі звернення громадян фіксуються у картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримує усні роз’яснення, іншим надсилаються письмові відповіді у визначені Законом терміни.