Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача Комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека № 20»

Дата: 17.09.2021 10:03

Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 (із змінами) (далі – Порядок № 1094), рішення сесії Яготинської міської ради від  25.02.2021 р. № 215-06-VІІІ «Про внесення змін до рішення від 21.01.2021 р. № 156-05-VIII «Про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо комунального підприємства «Яготинська центральна районна аптека № 20»», від 16.09.2021 р. № 2167-16-VIII «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача Комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека № 20» Яготинська міська рада

оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача Комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека  № 20» та розпочинає прийом пропозицій до її складу.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

• від органу  управління (Яготинська міська рада) - 2 особи;
  • представники трудового колективу КП «Яготинська ЦА № 20» - 2 особи,  обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії подаються до Яготинської міської ради за адресою: 07700, Київська обл., Яготинський р-н., місто Яготин вулиця Незалежності, будинок 110, у письмовому вигляді протягом 15 днів з моменту публікації цього оголошення  – по 01 жовтня 2021 року.