A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

ЗМІНИ НА КРАЩЕ: РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ПІДЛІТКІВ

Дата: 22.09.2021 18:11
Кількість переглядів: 192

22 вересня міський голова Наталія Дзюба разом з першим заступником Олександром Кудрявським, заступником міського голови Оленою Фединою, начальником відділу освіти Світланою Комаренко та начальником відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Сергієм Дьогтярем провела робочу зустріч із представниками та кураторами проекту "Карочє"

Проєкт під назвою «КАРОЧЄ» відкриває можливості для підлітків 12-17 років, які хочуть активно проводити вільний час та навчає і залучає учнів до створення грандових проектів та реалізації своїх мрій, планів та задумів.

«Ні для кого не секрет, що в Києві у підлітків є багато можливостей для розвитку поза школою: секції, гуртки, студії, креативні простори. В маленьких містах та селах – абсолютно протилежна ситуація: юнакам та дівчатам ніде проводити вільний час. Ми вирішили створити мережу креативних хабів («центр діяльності»), куди підлітки зможуть приходити для спілкування та реалізації свого творчого потенціалу», – Свытлана Сом, кураторка проєкту «Карочє».

За інформацією кураторів проекту є можливості за допомогою онлайн чи офлайн семінарів, які проводитимуться з охочими учнями долучатись до різноманітних громадських організацій, реалізувати власний потенціал шляхом втілення у життя цікавих ідей та проєктних задумів, організовувати захоплюючі заходи з метою розширення світогляду підлітків, долучитися до культурних, освітніх та екологічних ініціатив, прокачати свої лідерські якості й познайомитися з безліччю крутих та активних однодумців, створити платформу комунікації між підлітками та молодіжними громадськими організаціями України.

За підсумками зустрічі та за ініціативи Наталії Миколаївни вирішено розпочати перші етапи та провести семінари-практикуми із залученням спікерів, представників Яготинської молодіжної ради та учнів шкіл громади 

https://linktr.ee/karoche


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень