Всеукраїнська спартакіада державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 23.09.2021 14:36

Фото без описуУ м. Чорноморськ Одеської області проходить фінальний етап Всеукраїнської спартакіади серед регіональних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Участь у змаганнях беруть 17 команд, 362 учасники зі всієї України.  Київська область представлена 22 учасниками, серед яких начальник управління (центру) надання адміністративних послуг Яготинської міської ради Сергій Помазун. Спартакіада проводиться з 5 видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки.

Основним завданням Спартакіади є залучення службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.

Тож бажаємо збірній Київської області наснаги, оптимізму та яскравих ПЕРЕМОГ!