Про облаштування пішохідного переходу

Дата: 05.10.2021 18:49

За зверненням Яготинської міської ради, на виконання рішення сесії міської ради, для забезпечення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності за участю пішоходів на нерегульованих пішохідних переходах облаштовано підвищений пішохідний перехід.

Облаштування підвищеного пішохідного переходу проведено на км 39+321 автомобільної дороги Т-25-41 «Новий Биків-Згурівка-Яготин» (поблизу супермаркету Фора за адресою вул. Незалежності 130) з додатковим освітленням та застосуванням світлофору типу Т 7.4 відповідно до узгодженої схеми організації дорожнього руху.

Дані роботи проведені підрядною організацією по утриманню доріг загального користування місцевого значення на території Яготинської міської територіальної громади ТОВ «СПЕЦКОМПЛЕКТПОСТАЧ».