Робоча нарада із соціальними працівниками

Дата: 05.10.2021 19:00

05 жовтня у Яготинському міському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася нарада із соціальними робітниками за підсумкам роботи у вересені місяці поточного року.

Під час проведення наради розглянуто питання: надання соціальних послуг підопічним, якими опікується центр; етичні принципи спілкування соціального робітника; порядок та забезпечення одиноких громадян похилого віку та інвалідів; співпраця соціальних робітників центру з старостами Яготинської міської територіальної громади.

За підсумками  наради було надано необхідні доручення з питань охоплення соціальними послугами тих громадян, які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги або мають потребу у підтримці від відділень центру.