Нарада щодо аквакультури на території Бориспільського району

Дата: 07.10.2021 10:11

Фото без опису06 жовтня 2021 року під керівництвом голови Бориспільської районної державної адміністрації Руслана Дяченка та за участі управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у м. Києві та Київській області на чолі з начальником Володимиром Мухіном було проведено нараду з представниками підприємств, які займаються рибництвом (аквакультурою) на території Бориспільского району.

Участь у заході взяв керівники комунального підприємства Яготинської міської ради "Кирильське" Павло Шитіков.

До відома підприємств фахівцями управління було доведено зміни внесенні в законодавство, що стосується діяльності підприємств, а також нові форми звітності та методичні рекомендації з їх заповнення.

Наприкінці наради голова адміністрації Руслан Дяченко зазначив про необхідність постійного діалогу між підприємствами аквакультури району та управлінням меліорації, рибного господарства Київської області, а також за участі Бориспільської районної державної адміністрації.