Проведено виїзд комісії за зверненнями громадян до Яготинської міської ради

Дата: 08.10.2021 11:31

Фото без опису07 жовтня 2021 року заступник міського голови Сергій Овчаренко та працівники Яготинської міської ради провели виїздні комісії по семи зверненнях громадян, які надійшли до міської ради.

Серед основних питань, які порушували жителі громади у своїх зверненнях були питання добросусідських відносин, дотримання окремими громадянами міста Яготина Правил благоустрою та утримання території в населених пунктах громади та обстеження аварійних дерев.

Також було  оглянуто помешкання заявника, з метою встановлення причини підвищеної вологості  у житловому будинку, за участю представників комунальних підприємств «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» та «Яготинська житлово-експлуатаційна контора».

За результатами виїздів заявникам будуть надані письмові відповіді та складено акти обстеження аварійно-небезпечних дерев, які несуть загрозу життю і здоров’ю людей, для проведення робіт з їх кронування.