Щотижнева апаратна нарада

Дата: 11.10.2021 12:00

Фото без опису11 жовтня під головуванням міського голови Наталії Дзюби відбулася апаратна нарада з начальниками комунальних підприємств Яготинської міської ради.

Начальник КП «Яготинське ВУ ВКГ» Микола Дзюба надав інформацію щодо виконаних робіт, а саме: усунення аварій та пошкоджень, прочистку каналізаційних меж та промивка фільтрів системи очистки води.

Працівники КП «Комунальник» протягом тижня виконували роботи по благоустрою на території всієї громади: щоденне прибирання вулиць міста, скошування порослі трави, вивіз сміття та облаштування клумб.

Директор КПТМ «Яготинтепломережа» Олег Форостяний зауважив, що протягом тижня проводили роботи для запуску опалення у навчальних закладах громади.

Працівниками КП «Яготинська ЖЕК» здійснено ремонт електропостачання багатоквартирних житлових будинків по вул. Каштанова Алея, 1, 7, проведено 9 виїздів по прочистці каналізаційних систем.

Працівниками КП «Міськсвітло» продовжено роботи по ремонту і заміні ліхтарів у селах Супоївка, Сотниківка, Черняхівка та виконано ремонтні роботи пунктів включення реле часу, проведено поточні ремонти ліхтарів із заміною ламп згідно заявок громадян.

В.о. начальника СКП «Ритуал» Сергій Костюченко повідомив, що проводилися роботи по видаленню дерев, чагарників та порослі, обкошування територій кладовищах міста та  населених пунктів громади.

Директор стадіону «Колос» Віталій Сапронайтіс проінформував, що проведено футбольні матчі, а також тренування відповідно до затверджених графіків. Також проводиться прибирання трибун.

За результатами наради міський голова надала ряд рекомендацій та доручень керівникам комунальних підприємств міської ради.