Ліквідація загорання торфовища в с. Черняхівка

Дата: 11.10.2021 16:03

11 жовтня на відкритій території, в межах села Черняхівка, в адміністративних межах Яготинської міської територіальної громади, Бориспільського району сталося загорання сухої трави та очерету. Через сильний поривчастий вітер, пожежа поширилася на поклади торфу площею 0,7 га.

Враховуючи наявні загрози, а також досвід попередніх років, на місці події проведено виїзне засідання місцевої комісії ТЕБ і НС, якою визначені невідкладні заходи, а також прийняті рішення спрямовані на протидію поширенню вогню та ліквідацію наявних осередків пожежі.

Відповідно до залучення сил та засобів, на місце події залучені рятувальники 28-ДПРЧ м. Яготин, а також техніка місцевого господарства.

Наразі триває ліквідація пожежі торф’яного ґрунту окремими осередками.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили прояви вогню в парках, скверах, лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Сектор з питань НС, ЦЗ, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції апарату Яготинської міської ради