МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВІДКРИТОМУ ДІАЛОЗІ З ПИТАНЬ ЗАПУСКУ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ В УКРАЇНІ!

Дата: 12.10.2021 16:20

Фото без опису12 жовтня 2021 року проведо нараду під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка та голови Асоціації малих міст України Павла Козирєва про хід функціонування ринку земель в Україні.

У засіданні взяла участь міський голова Наталія Дзюба. Відкритий діалог відбувся з питань  запуску та функціонування ринку землі в Україні, цифровізацію аграрного сектору в умовах відкриття ринку землі в Україні.

Також розглянули питання надання Держгеокадастром України ортофотопланів, растрових карт території громади органам місцевого самоврядування. Відкритість даних, інвентаризація земельних ділянок громади як інструмент наповнення бюджету, про можливості надання коштів із  державного бюджету місцевим   для проведення інвентаризації земель в межах територіальних громад, надання інформації щодо інвентаризації земель в межах сільськогосподарського призначення в межах громад Держгеокадастром органам місцевого самоврядування.