Тайм - менеджмент або лійфхаки управління часом

Дата: 26.10.2021 15:55

Фото без опису26 жовтня 2021 року фахівець відділу організації профорієнтації Київського ОЦЗ Ірина Мельніченко в онлайн форматі провела для осіб, які перебувають на обліку в Яготинській районній філії Київського ОЦЗ, вебінар на тему: "Тайм-менеджмент або лайфхаки управління часом".

"Тайм-менеджмент - це система дій, мета якої - правильне планування завдань з грамотним розподілом часу на виконання кожної дії".

Учасники вебінару вчилися грамотно розподілити та раціонально використовувати час для роботи і відпочинку.

Подана інформація виявилася дуже пізнавальною, цікавою та корисною, особливо в процесі пошуку роботи та вже працюючи, що дає змогу зробити за певний проміжок часу якомога більше, знизивши рівень стресу людини.

За інформацією Яготинської районної філії КОЦЗ