Відбулася нарада з директорами шкіл та завідувачами дошкільних навчальних закладів громади

Дата: 26.10.2021 17:43

Фото без опису26 жовтня під головуванням міського голови Наталії Дзюби відбулася нарада за участі заступника міського голови Олени Федини, начальника відділу освіти Світлани Комаренко, начальника Яготинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Володимира Омельченка, директорів загальноосвітніх начальних закладів та завідувачів дошкільних навчальних закладів.

В рамках наради присутні розглянули питання що стосувалися стану організації харчування в закладах освіти Яготинської міської територіальної громади, стану вакцинації працівників освіти та захворюваності дітей і педагогічних працівників та дотримання вимог законодавства в сфері охорони праці в закладах освіти.

Окрім того, начальник Яготинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Володимир Омельченко, детально зупинився на основних недоліках, які були виявлені в ході роботи комісії з перевірки харчоблоків закладів освіти Яготинської міської ради та вкотре звернув увагу на дотримання санітарно-гігієнічних норм харчування, якості та зберіганні продуктів харчування, маркування продуктів, медичний огляд працівників харчоблоку, запровадження системи НАССР «Аналіз ризиків і критичні точки контролю».

Міський голова Наталія Дзюба зазначила, що здоров’я дітей – є пріоритетом нашої громади та наголосила на тому, що харчування дітей повинно бути безпечним, збалансованим та якісним.

У ході наради шляхом діалогу з керівниками закладів освіти були відпрацьовані нагальні проблеми та особливості організації харчування у навчальних закладах та надані відповідні доручення щодо ліквідації недоліків, що були виявлені в ході роботи комісії.