A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Червона зона: правила та обмеження

Дата: 29.10.2021 12:21
Кількість переглядів: 345

Відповідно до постанови КМУ від 9 грудня 2020 № 1236 (зі змінами), рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС з 30 жовтня 2021 у Київській області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної  хвороби COVID-19.

Відповідно до якого обмеження щодо приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення не застосовуватимуться, за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або сертифікату, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Згідно з карантинними правилами, встановленими для червоного рівня епідеміологічної небезпеки, забороняється:

  • робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;
  • проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
  • робота закладів харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;
  • робота ТРЦ та інших розважальних закладів (кінотеатрів, театрів тощо);
  • робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
  • робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

У червоній зоні робота закладів освіти можлива лише за умови наявності в усіх працівників шкіл та вишів зелених COVID-сертифікатів. Також під час червоного рівня епідеміологічної небезпеки дозволена робота банків, АЗС, аптек, ветеринарних магазинів та усіх продовольчих магазинів. Однак обов’язковою умовою їхньої роботи є дотримання протиепідеміологічних правил, зокрема дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень