Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 11.11.2021 14:48

Фото без описуПовна назва документа державного планування:

• Детальний план території  щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, площею 0.097 га,  для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку), по вул. Толбухіна, 19 (кадастровий номер 3225510100:08:019:0139) в м. Яготин,  Яготинської міської ради, Київської області.

• Детальний план території площею 0.0203 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, по вул. Вокзальна (кадастровий номер 3225510100:08:024:0041) в м. Яготин,  Яготинської міської ради, Київської області з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах(аукціонах).

• Детальний план території земельної ділянки, площею 0.01 га , для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин), по вул. Каштанова Алея м. Яготин,  Яготинської міської ради, Київської області з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах(аукціонах).

• Детальний план території земельної ділянки, площею 0.03 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, по вул. Переяслівська, 14 д (кадастровий номер 3225510100:06:043:0039) в м. Яготин,  Яготинської міської ради, Київської області з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах(аукціонах).

• Детальний план території  з метою зміни цільового призначення земельної ділянки, площею 0.04 га, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку), по вул. Незалежності, (кадастровий номер 3225510100:06:019:0172) в м. Яготин,  Яготинської міської ради, Київської області.

• Детальний план території земельної ділянки, площею 0.074 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, по вул. Поштова, 58-а (кадастровий номер 3225510100:08:019:0132) в м. Яготин,  Яготинської міської ради, Київської області з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах(аукціонах).

Місце проведення: 07700, Київська обл., Бориспільський р-н, м. Яготин, вул. Незалежності, буд. 110  в приміщенні міської ради.

Початок: 10.12.2021 року о 11-00 год.

Замовник: Яготинська міська рада, Бориспільського району, Київської області.

Розробник: ТОВ «Геофекторі»

Підстава розроблення детального плану території:

• Рішення сесії Яготинської міської ради

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

• Яготинська міська рада, Бориспільського району, Київської області.

З проектом документу державного планування, можна ознайомитись у приміщені Яготинської міської ради, Бориспільського району, Київської області за адресою: 07700, Київська обл., Бориспільський р-н, м. Яготин, вул. Незалежності, буд. 110 та на офіційному веб-сайті міської ради https://yagotinmiska-rada.gov.ua

Зауваження та пропозиції до документу державного планування – подаються до Яготинської міської ради за адресою: 07700, Київська обл., Бориспільський р-н, м. Яготин, вул. Незалежності, буд. 110, e-mail: yagotinmiskarada@ukr.net у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, з особистим підписом заявника і мають містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, держстандартів та правил.

Строк подання пропозицій та зауважень з «10» листопада 2021 р. по «10» грудня 2021 р.

Пропозиції (зауваження), що надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.

Відповідальний за організацію та розгляд пропозицій виконувач обов'язків начальника відділу з питань містобудування та архітектури апарату Яготинської міської ради Ільчук Аліна Ігорівна.