Участь у семінарі з протидії насильству в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 13.12.2021 09:06

Фото без опису10 грудня 2021 начальник служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради  спільно  з  начальниками служб у справах дітей та сім'ї територіальних громад Бориспільського району, Бориспільської районної державної адміністрації, поліцейськими Бориспільського РУП  прийняли участь у семінарі з протидії насильству в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в приміщенні  Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Юлія Симуніна депутат Київської міської ради, яка розповіла про досвід роботи КМР у напрямку протидії домашньому та гендерно обумовленому насильству, прийняття міських цільових програм та відкриття притулків для постраждалих від домашнього насильства.

Також з доповіддю виступив Ігор Леоненко, кандидат юридичних наук кафедри правоохоронної та антикорупційної діяльності МАУП, який наголосив на важливості таких заходів та зосередив увагу на злочинності серед неповнолітніх, особливості розгляду кримінальних проваджень, пов’язаних із домашнім насильством.

Учасники у жвавій дискусії обговорили різні можливі конфліктні ситуації, поділилися своїми думками щодо того, як запобігти насильству в сім’ї у всіх його проявах.

За інформацією служби у  справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради