Про скликання позачергової сесії Яготинської міської ради восьмого скликання

Дата: 14.12.2021 16:41

Фото без описуВідповідно до розпорядження Яготинської міської ради від 14.12.2021 № 184 "Про скликання позачергової двадцять другої сесії Яготинської міської ради восьмого скликання" 16 грудня 2021 року об 11.00 годині в залі засідань Яготинської міської ради за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67 відбудеться позачергова 22 сесія Яготинської міської ради восьмого скликання.

На порядок денний засідання винесено питання:

1. Про затвердження Програми фінансування із місцевого бюджету на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян та осіб, які досягли пенсійного віку, на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Яготинської міської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про внесення змін до рішення Яготинської міської ради від 28.10.2021 № 2334-19-VII «Про впорядкування структури апарату Яготинської міської ради та її виконавчих органів».

3. Про виведення із централізованої системи обслуговування  (централізованої бухгалтерії відділу освіти Яготинської міської ради)  Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради;.

4. Про виведення із централізованої системи обслуговування (централізованої бухгалтерії відділу освіти Яготинської міської ради)  Яготинського інклюзивно-ресурсного центру Яготинської міської ради.

5. Про затвердження розпорядження виконувача обов’язків міського голови від 10 грудня 2021 року № 182 «Про приватизацію об’єкта комунального майна шляхом викупу».

6. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

7. Земельні питання.

8. Різне.