Участь у вебінарі у сфері запобігання домашнього насильства

Дата: 16.12.2021 07:56

Фото без опису15.12.2021 року спеціалістом служби у справах дітей та сім'ї Яготинської міської ради спільно з фахівцем центру соціальних служб Яготинської міської ради було взято участь у вебінарі, який проводився Київським обласним центром соціальних служб спільно з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» на виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».

Тема вебінару «Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг з питань у сфер запобігання та протидії домашнього насильства та/або насильству за ознакою статі», де Цвєткова Наталія представник Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» розповіла про принципи та підходи надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

Спеціалісти отримали безцінний досвід, який обов’язково стане в нагоді під час вирішення питань запобігання та протидії домашньому насильству.
За інформацією  служби у  справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради