Засідання круглого столу «Актуальні питання надання адміністративних послуг»

Дата: 16.12.2021 08:23
Кількість переглядів: 1248

Фото без опису14 грудня 2021 року начальник Управління (центру) надання адміністративних послуг Яготинської міської ради Сергій Помазун та начальник відділу адміністрування Управління (центру) надання адміністративних послуг Яготинської міської ради Дар’я Федина взяли участь в засіданні круглого столу «Актуальні питання надання адміністративних послуг», що був проведений за сприяння Всеукранської Асоціації центрів надання адміністративних послуг та місцевої Асоціаації органів місцевого самоврядування» Київська агломерація».

В рамках наради запрошені обговорили ряд питань, що стосувалися: реєстрації місця проживання громадян, аспекти проекту Закону України «Про адміністративну процедуру», правові аспекти реєстрації актів цивільного стану, особливості надання адміністративних послуг групам населення, що проста ждали внаслідок збройного конфлікту на Сході України та тимчасової окупації АР Крим.

На завершення учасників круглого столу ознайомили з роботою Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Київської міської ради.


« повернутися до розділу «Новини громади»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних