Дитячі очі та щирі усмішки – справжнє щастя
Кожна дитина мріє про диво, про здійснення найзаповітніших мрій та про втілення справжньої новорічної казки. Не є виключенням і діти, які з різних причин не відчували тепла та любові від рідних батьків. Такі діти виховуються в дитячих будинках сімейного типу, що функціонують на території Яготинської міської територіальної громади. Зараз налічується 2 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та власних 4 дітей.
На виконання Яготинської міської комплексної програми підтримки сім‘ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина - успішна країна» затвердженої рішенням сесії Яготинської міської ради від 08 липня 2021 року N 1336-12-VIII в якій одним із напрямків є забезпечення конституційних прав і законних інтересів дітей та пункту 28 постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. N 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», начальник служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради та директор центру соціальних служб Яготинської міської ради завітали до дитячих будинків сімейного типу, привітали дітей подарунками побажали дітям успіхів у навчанні, здійснення всіх мрій, міцного здоров’я. Діти підготували новорічний концерт з віршами та піснями, що додало святкового настрою.
Батькам-вихователям Фріцу Юрію Францовичу та Фріц Світлані Володимирівні, Роговець Марії Валеріанівні та Роговець Віталію Олексійовичу подякували за їхню щоденну нелегку, але таку почесну місію. Адже бачити радісні дитячі очі та щирі усмішки – справжнє щастя.