Яготинська міська рада (далі – організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Яготині (далі – конкурс)

Дата: 21.01.2022 08:59

Фото без описуЗасідання конкурсного комітету для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Яготинської міської територіальної громади  та міста Яготина (далі – конкурсного комітету) відбудеться 22 лютого 2022 року. Початок роботи о 10-00 год. у малій залі засідань приміщення Яготинської міської ради (каб. №216).

Документи для участі у конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) із надписом «На конкурс 22 лютого 2022 року» до Яготинської міської ради за адресою: 07700, м. Яготин, вул. Незалежності, 110, каб. № 114 (перший поверх будівлі).

Режим роботи: пн.-чт. – з 8:00 до 17:00; пт.- з 8:00 до 15:45; перерва на обід – з 13:00 до 13:45.

Для участі у конкурсі необхідно подати на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву встановленого зразка і такі документи:

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів;

2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

4) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

5) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

6) анкету встановленого зразка;

7) копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали;

8) копії попередніх договорів (дозволів) про обслуговування маршруту, який є об’єктом конкурсу (за наявності).

Форму заяви та анкети затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.

Комплектність поданих документів перевіряє в міру їх надходження організатор.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 07 лютого 2022 року включно. Плата за участь у конкурсі не стягується.

Додаткову інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати в відділі житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою апарату Яготинської міської ради (каб. №113, контактний телефон 5-44-44) та за електронною поштою yagotingkx@ukr.net

Рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради від 18.01.2022 №20 "Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Яготині"

Додаток до рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради від 18.01.2022 № 20 Об’єкт конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Яготині