Перше засідання молодіжної ради в 2022 році – відбулося

Дата: 21.01.2022 09:20

Фото без опису20 січня 2022 року відбулося чергове та перше у цьому році засідання Молодіжної ради при Яготинській міській раді. Перелік питань, що розглядалися на ньому, був доволі широкий. Обговорювали молодіжні активісти заходи, до яких планують долучитись, або ж провести найближчим часом та у 2022 році. Кожна думка була почута та обговорена, в підсумку засідання було затверджено план роботи на 2022 рік.

Члени ради готові активно долучитися до подальшої роботи для розбудови нашої громади, тож по завершенню обговорення плану, розподілили між собою обов’язки та розпочали вести переговори з можливими партнерами для втілення їх ідей та проєктів.

Запрошуємо всіх активних громадян нашої громади до співпраці та участі в заходах, які проводить молодіжна рада. Давайте разом підтримувати нашу молодь – таку енергійну, яскраву й щасливу!

Інформує відділ молоді та спорту

Яготинської міської ради