Про посилення протиепідемічних заходів у громадському транспорті в зв’язку з поширенням епідемії COVID-19

Дата: 28.01.2022 10:24

Фото без описуВідповідно до п. 1.7 протокольного рішення позачергового засідання комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.01.2022 року у зв’язку зі збільшенням захворюваності людей під час поширенням епідемії COVID-19, у громадському транспорті на міських та приміських автобусних маршрутах в Яготинській міській територіальній громаді на час дії карантину перевезення пасажирів здійснюється:

виключно за наявності одягнутих засобів індивідуального захисту, які закривають ніс та рот обличчя;

у межах кількості місць для сидіння та 50 відсотків місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

Проїзд у громадському транспорті пасажирам без індивідуальних засобів захисту ЗАБОРОНЕНО!