Позапланова перевірка КП Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека №20»

Дата: 17.02.2022 12:28

Фото без опису17 лютого інспекторський склад Бориспільського районного управління провів позапланову перевірку КП Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека №20», в м. Яготині, Яготинської міської громади.

В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, наявність автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту, протирадіаційного укриття та документації, яка регламентує безпечну діяльність закладу.

З працівниками були проведені інструктажі на протипожежну тематику та вручені листівки з пожежної безпеки.