Про скликання позачергової сесії Яготинської міської ради восьмого скликання

Дата: 22.04.2022 14:59

Відповідно до розпорядження Яготинської міської ради від 22.04.2022 № 52 «Про скликання позачергової тридцятої сесії Яготинської міської ради восьмого скликання» 28 квітня 2022 року об 11.00 годині в малому залі засідань Яготинської міської ради відбудеться позачергова 30 сесія Яготинської міської ради восьмого скликання.

На порядок денний засідання винесено питання:

1. Про направлення вільних залишків загального фонду бюджету     Яготинської міської територіальної громади.

2. Про внесення змін до рішення Яготинської міської ради від 23.12.2021 № 3054-23-VIII «Про місцевий бюджет Яготинської міської територіальної громади на 2022 рік».

3. Про внесення змін до Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних, пам’ятних та знаменних дат і подій, заохочення колективів, окремих громадян за заслуги перед Яготинською міською територіальною громадою та здійснення представницьких та інших заходів на 2022 рік, затвердженої рішенням Яготинської міської ради від 11 листопада 2021 р. № 2728-20-VІІІ.

4. Про підсумки роботи Комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» за І квартал 2022 року.

5. Про підсумки роботи Комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» за I квартал 2022 року.

6. Про підсумки роботи Комунального підприємства «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» за I квартал 2022 року.

7. Про підсумки роботи Комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло» за I квартал 2022 року.

8. Про підсумки роботи Комунального підприємства теплових мереж Яготинської міської ради «Яготинтепломережа» за I квартал 2022 року.

9. Про підсумки роботи Спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал» за І квартал 2022 року.

10. Про підсумки роботи Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня» за І квартал 2022 року.

11. Про підсумки роботи Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» за І квартал 2022 року.

12. Про підсумки роботи Комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека № 20» за І квартал 2022 року.

13. Про погодження Комунальному некомерційному підприємству Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня» на передачу в оренду нежитлового приміщення загальною площею 15,5 м2, що розташоване на першому поверсі будівлі поліклінічного корпусу за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 71, за результатами проведення аукціону.

14. Про затвердження звіту про оцінку нерухомого майна загальною площею 15,5 м2, що розташоване на першому поверсі будівлі поліклінічного корпусу Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня».

15. Про погодження Комунальному некомерційному підприємству Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 51,1 м2, що розташовані на першому поверсі будівлі терапевтичного корпусу за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 71, за результатами проведення аукціону.

16. Про затвердження звіту про оцінку нерухомого майна, яким є нежитлові приміщення загальною площею 51,1 м2, що розташовані на першому поверсі будівлі терапевтичного корпусу Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня».

17. Земельні питання.

18. Різне.