ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЛІКВІДАЦІЮ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЯГОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ЯГОТИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА АПТЕКА № 20»

Дата: 04.05.2022 16:05

Фото без описуВідповідно до рішення Яготинської міської ради від  28 квітня 2022 року № 3645-30-VII “Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека № 20» припиняє свою діяльність шляхом ліквідації юридична особа  Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека №20».

Найменування підприємства, що ліквідується: Комунальна підприємство Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека № 20». Юридична адреса: 07700, Київська область, Бориспільський район, вул. Незалежності, 98.

Місцезнаходження Ліквідаційної комісії: 07700, Київська область, Бориспільський район, вул. Незалежності, 110. (тел. для довідок 05447 5 65 37).

Голова ліквідаційної комісії: Федина Олена Іванівна.

Претензії кредиторів до Комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека № 20» приймаються протягом 60 (шістдесяти) днів з дати публікації повідомлення про припинення діяльності юридичної особи шляхом ліквідації підприємства.