Відбулися засідання постійних комісій Яготинської міської ради

Дата: 25.05.2022 17:51

Фото без опису25 травня 2022 року, напередодні проведення позачергової 31 сесії, відбулися засідання постійних комісій Яготинської міської ради.

На комісії з питань Регламенту, депутатської етики, правової політики, взаємодії із засобами масової інформації та контролю за виконанням рішень ради та виконавчого комітету, депутати розглянули 5 питань, з них: два звернення до Президента України, Верховної Ради України та до ієрархів Української Православної Церкви Московського патріархату щодо припинення діяльності Української Православної Церкви Московського патріархату та єднання з Помісною Православною Церквою України, які члени комісії рекомендували включити в порядок денний сесії.

Плідно попрацювали депутати на спільному засіданні трьох постійних комісій: з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, регуляторної політики, фінансів та інвестування; з питань соціального захисту, охорони здоров’я, духовності, освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань; з питань приватизації, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, благоустрою, підприємництва, торгівлі та транспорту, детально обговоривши 11 питань порядку денного та прийнявши відповідні висновки та рекомендації.

Члени комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони довкілля конструктивно та оперативно опрацювали 10 проєктів рішень запропонованих до розгляду на позачерговій тридцять першій сесії Яготинської міської ради.