На засідання 02 червня 2022 року /32 сесія/

Дата: 01.06.2022 16:47

VIII скликання

1. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Яготинської міської територіальної громади за перший квартал 2022 року.

Додаток1, Додаток2, Додатк3, Додаток4, Додаток5, Додаток6.

2. Про роботу відділу освіти Яготинської міської ради по оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти.

Додаток.

3. Про діяльність закладів культури Яготинської міської територіальної громади.

Додаток.

4. Про підсумки роботи Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради за 2021 рік.

Додаток.

5. Про підсумки роботи Комунальної установи Центр соціальних служб Яготинської міської ради за 2021 рік.

Додаток.

6. Про підсумки роботи Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинська центральна міська лікарня» за травень 2022 року.

Додаток.

7. Про підсумки роботи Комунального некомерційного підприємства Яготинської міської ради «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» за травень 2022 року.

Додаток.

8. Про зміну цільового призначення земельної ділянки комунальної форми  власності (кадастровий номер: 3225510100:08:024:0042) по вул. Вокзальна, 2 в м. Яготин.

9. Про виготовлення детального плану території з метою розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,45 га для передачі в постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЯ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С. ЖОРАВКА БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (для розміщення релігійного храму) в с. Жоравка в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.