Працівниками СКП ЯМР «Ритуал» проводяться роботи з благоустрою кладовищ

Дата: 27.06.2022 16:23

Фото без описуКладовище - це сакральне для всіх українців місце, і те в якому стані знаходиться цвинтар свідчить про рівень зрілості суспільства, вміння поважати минуле і цінувати майбутнє.

Працівниками спеціалізованого  комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал» проводиться планомірна та системна робота, яка спрямована на поліпшення санітарно-гігієнічного стану кладовищ та їх благоустрій.

Незважаючи на проблеми у нашій державі із паливно-мастильними матеріалами, велика частина кладовищ, що розташовані на території Яготинської міської територіальної громади, вже впорядковані. У населених пунктах Супоївського та Райківщинського старостинських округів, у с. Сотниківка, с. Черняхівка та в с. Фарбоване території обкошені, видалено молоду поросль, яка у літній період росте дуже швидко.

Наразі, на даний час роботи з санітарної розчистки та благоустрою кладовищ працівниками СКП «Ритуал» продовжуються.