Чемпіонат з ловлі риби

Дата: 11.07.2022 08:59

Фото без опису9 липня на берегах мальовничої річки Іржавець відбувся відкритий чемпіонат з ловлі риби на одну вудку з одним гачком з берега «Кубок Яготина 2022». Ініціаторами змагань стала ініціативна група «Мальовничий Іржавець», генеральним спонсором БО «Благодійний фонд «МХП-Громаді», партнерами заходу стали  Яготинська міська рада, Яготинський міський голова Дзюба Н.М., Рибацький клуб FLAGMAN.

В  даний час ловити рибу на вудку може кожен, і старий, і малий. Напевно, ні в одній країні світу не знайти чоловіка, який хоча б один раз у своєму житті не спробував ловити рибу на вудку. Так що там чоловіки, жінкам теж подобається «тихе полювання» на рибу. Та й географічне положення нашої країни, наявність численних річок, озер, водойм сприяють тому, що рибалка на вудку розвивається з року в рік, приймаючи великомасштабні розміри.

Близько  40 спортсменів з нашої громади боролися за найкращий улов.

Отже, наші переможці:

1. Перше місце та кубок за Біг-Фіш виборов Пшик Олександр  - 299 грам;
  2. Друге місце посів Сьомка Максим – 98 грам;
  3. Третє місце зайняв Сидоренко Валерій – 78 грам.

Інформує відділ молоді та спорту